zlot-kolo.pl  / 607 666 119

 

JOHNNY TRZY PALCE to kapela niezwykła, z samego Dolnego Śląska.

Gdzieś na dzikim południu Polski w zacisznej mieścinie zwanej Świdnicą, w korytarzu jednego z zakładów produkcyjnych, trójka względnie młodych i wątpliwie przystojnych mężczyzn postanowiła tworzyć muzykę wypływającą wprost z głębi ich przesiąkniętych etanolem serc. 

Pieprzna muzyka ze szczyptą kantry. Pali w gardle i huczy w głowie, a przy tym rozgrzewa. Możliwe skutki uboczne: kac moralny i trzydniowa depresja. Johnny Trzy Palce to redneckowski klimat, energetyczna muzyka i historie przesycone czarnym humorem. To mieszanina country i rocka, sowicie zakrapiana i doprawiona bezkompromisowymi polskimi tekstami. To muzyka niepokorna, czasami wulgarna, ale też zabawna (???) obok której nie można przejść obojętnie.

W swoich piosenkach poruszają najważniejsze problemy i wzloty ekonomiczne oraz społeczne naszego kraju takie jak alkohol, wódka, alkoholizm, wódka, miłość fizyczna oraz wódka. Próbują poruszyć serca swoich rodaków poprzez najpiękniejszą formę sztuki, którą jest muzyka i to w dodatku muzyka country przez duże K.

 

Skład zespołu:

Michał Moskal – gitara akustyczna, śpiew

Michał Kumięga – gitara elektryczna, banjo, śpiew

Konrad Żemojcin – banjo, mandolina, gitara akustyczna, harmonijka

Bartek Łysionek – gitara basowa

Adam Radecki – perkusja

 

 

 

 

 

KAPELE 2022

HAPPYSAD
W swoim style - czystej emocji i dobrego klimatu!
PUDELSI
Niekonwencjonalnie z powerem!
K.A.S.A
Klimat lat 90-tych w najlepszym wydaniu!
KONKUBENT
JOHNNY TRZY PALCE
SZULERZY