przezroczysty obrazek dla loga

Pomyśl: "Mogę razem przyjaciółmi spędzić wyjątkowy czas..."
Bierz ludzi, namioty, czekamy na Ciebie… Będziemy cieszyć się dobra muzą i spotkaniem w Kole.
Zabawa gwarantowana!!!

KONKUBENT – mieszankę punka, rocka... i bluesa - prosto z miasta Łodzi!

Konkubent – łódzka formacja muzyczna, grająca mieszankę punka, rocka i innych gatunków. Bardzo ciekawa. Warto pofatygować się na koncert i fajnie pobawić.

Konkubent – lodzka formacja muzyczna, grajaca mieszankę punka, rocka i inych gatunków. Bardzo ciekawa.

Konkubent powstał dobrych kilka lat temu, gdy grupa znajomych wspominając licealne czasy - jak sami określają - trochę z przypadku zaczęła razem muzykować. Grają prawdziwa wybuchowa mieszankę. Swą muzykę określają jako alternative rock i jest to faktycznie autentyczny miks różnych gatunków poczawszy od rytmów bluesowych przez reggae po cięższe granie nawet z wpływami punk rocka. 

Wielokroktnie występowali przed wymagajacą publicznością, dobrze przyjmowani chociazby na łódzkich juwenaliach, koncertach poswieconych WOŚP itd.. 

Obecny skład stanowią: Konrad "Kustosz" Buczkowski - wokal, Michał "Grooby" Grubski - grający na gitarze elektrycznej, Tomasz "Piecuch" Piechocki na gitarze basowej i Tomasz "Pająk" Wiśniewski na perkusji. 

Konkubent naprawde daje rade, czasami twardy, czasami lagodny i melodyjny, jak to w bluesowym punkrocku… Do tego niebanalne teksty i wyjatkowy koncert gotowy!

 

 

Created SoftMatrix & Agency TomTom
W tym roku graja!!!