Błonia nad Wartą, Koło, wjazd od ulicy Wiejskiej

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
KOŁO BLUESA & ZLOT 2019!

Pomyśl: "Mogę razem przyjaciółmi spędzić wyjątkowy czas..."  Bierz ludzi, namioty, siadaj na motocykl, czekamy na Ciebie… Będziemy cieszyć się dobrą muzą i spotkaniem w Kole.
Zabawa gwarantowana!!!

Zapraszamy wszystkich, którzy czują podobnie jak my, potrzebują dobej muzy, drży im serce, gdy słyszą dźwięki bluesrocka, soutthernrocka czy dobrego rocknrolla, którzy kochają muzykę Dżemu, Cree, Claptona, BB Kinga, Johna Mayalla, Boba Dylana, Harlemu, Martyny Jakubowicz, Zdrowej Wody, Vintage i wielu innych. Bądźcie z nami – bo my z Wami i dla Was jesteśmy!!! 

KOŁO BLUESA & ZLOT to impreza ludzi szczęśliwych...

 

CHŁOPCY Z PLACU BRONI w Kole!

Sobotę uświetni występ zespołu, który jest prawdziwą legendą rockowych klimatów dawnego festiwalu z Jarocina. Zespół grał przede wszystkim rocknrollowe ballady miłosne i piosenki patriotyczne w typowym dla siebie głębokim przekazie i wyjątkowym aranżu. Warto ich posłuchać na żywo.

Chłopcy z Placu Broni to polski zespół rockowy założony w marcu 1987 roku w Krakowie przez Bogdana Łyszkiewicza, Wojciecha Namaczyńskiego i Jarosława Sokoła. Od początku istnienia zespołu jego liderem był Bogdan Łyszkiewicz. 23 czerwca 2000 roku Łyszkiewicz zginął w wypadku samochodowym, co spowodowało, że działalność zespołu została zawieszona. Zespół Chłopcy z Placu Broni został reaktywowany 23 czerwca 2015, w 15. rocznicę śmierci lidera zespołu. Grupa powróciła z inicjatywy Franza Dreadhuntera oraz grupy przyjaciół (między innymi Jarosława Sokoła – pierwszego menadżera zespołu i pomysłodawcy nazwy oraz Wojciecha Namaczyńskiego – perkusisty), pragnących upamiętnić największe przeboje nieżyjącego lidera grupy, takie jak: O Ela, Kocham Cię, Aeroplan i Kocham Wolność.

Skład zespołu od 2015 roku

Dariusz Litwińczuk – śpiew, gitara
Franz Dreadhunter – gitara basowa
Wojciech Namaczyński – perkusja
Piotr Czerwiński – gitara
Adam Drzewiecki – instrumenty klawiszowe
Artur Malik – perkusja
Jacek Królik – gitara

Koncert kapeli zapowiada się bardzo ciekawie.

ZLOT MOTOCYKLOWY 2019

Zapraszamy na ZLOT MOTOCYKLOWY 2019, organizowany pod kierownictwem Stacha Graczyka, Sylwka Łukomskiego i Jarka Budki. Jak to jest tradycją - zlot zwykle trwa trzy dni, nawet cztery - od piątku, dla niektórych czwartku (wtedy budowane jest festiwalowe miasteczko) aż do niedzieli, kiedy to motocyklowe towarzystwo rozjeżdża się do domów.

Jak co roku, przykładamy dużo starań, aby atmosfera na zlocie była wyjątkowa, planujemy wiele atrakcji dla naszych Gości! Jak co roku w ramach zlotu organizujemy wiele atrakcji...

  • WIELKA PARADA MOTOCYKLI I AUTOMOBILI
  • Pokazy stuntu motocyklowego na ul. Włocławskiej!
  • Konkursy, zabawy i inne atrakcje na zlotowisku!
  • Pokazy jazdy trialowej motocyklem po przeszkodach