Błonia nad Wartą, Koło, wjazd od ulicy Wiejskiej

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
KOŁO BLUESA & ZLOT 2019!

Pomyśl: "Mogę razem przyjaciółmi spędzić wyjątkowy czas..."  Bierz ludzi, namioty, siadaj na motocykl, czekamy na Ciebie… Będziemy cieszyć się dobrą muzą i spotkaniem w Kole.
Zabawa gwarantowana!!!

Zapraszamy wszystkich, którzy czują podobnie jak my, potrzebują dobej muzy, drży im serce, gdy słyszą dźwięki bluesrocka, soutthernrocka czy dobrego rocknrolla, którzy kochają muzykę Dżemu, Cree, Claptona, BB Kinga, Johna Mayalla, Boba Dylana, Harlemu, Martyny Jakubowicz, Zdrowej Wody, Vintage i wielu innych. Bądźcie z nami – bo my z Wami i dla Was jesteśmy!!! 

KOŁO BLUESA & ZLOT to impreza ludzi szczęśliwych...

 

GOLDEN LIFE w pełnym słońcu!

Sobota festiwalowa zapowiada się bardzo ciekawie. Kilka godzin po Wielkiej Paradzie na Gali Niebieskich Ptaków pojawi się kapela, ktora jest jedna z ikon polskiej sceny poprockowej. O godz. 16.00 na scenie pojawią siĘ członkowie grupy GOLDEN LIFE.

Golden Life to zespół muzyczny, który powstał w Gdańsku w 1988 roku. Skład grupy zmieniał się na przestrzeni lat. Trzonem formacji jest od początku wokalista - Adam „Wola” Wolski. Golden Life nie bał się wyzwań i trudno zakwalifikować go do jednego gatunku muzycznego. Twórczość zespołu to połączenie rocka, popu, country a nawet rapu. Największe hity zespołu to "Wszystko to co mam" i "24.11.94". Ten ostatni utwór był poświęcony ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej 24 listopada 1994.

Golden Life ma na koncie 10 albumów studyjnych. Obecny skład zespołu to: Adam „Wola” Wolski – śpiew, Karol Skrzyński – perkusja, Jarosław „Pastyl” Turbiarz – gitara, Jacek „Bodek” Bogdziewicz – gitara basowa oraz Paweł „Smaga” Smakulski – gitara.

ZLOT MOTOCYKLOWY 2019

Zapraszamy na ZLOT MOTOCYKLOWY 2019, organizowany pod kierownictwem Stacha Graczyka, Sylwka Łukomskiego i Jarka Budki. Jak to jest tradycją - zlot zwykle trwa trzy dni, nawet cztery - od piątku, dla niektórych czwartku (wtedy budowane jest festiwalowe miasteczko) aż do niedzieli, kiedy to motocyklowe towarzystwo rozjeżdża się do domów.

Jak co roku, przykładamy dużo starań, aby atmosfera na zlocie była wyjątkowa, planujemy wiele atrakcji dla naszych Gości! Jak co roku w ramach zlotu organizujemy wiele atrakcji...

  • WIELKA PARADA MOTOCYKLI I AUTOMOBILI
  • Pokazy stuntu motocyklowego na ul. Włocławskiej!
  • Konkursy, zabawy i inne atrakcje na zlotowisku!
  • Pokazy jazdy trialowej motocyklem po przeszkodach